PLASTOVÉ OKNÁ

TECHNIKA

PLASTOVÉ OKNÁ S HLINÍKOVÝM OBKLADOM

TECHNIKA

HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVERE

TECHNOLÓGIA

FARBY

ŠTANDARDNÉ FARBY

PRIEČKY

KOVANIA

KĽUČKY

OCHRANA PRED SLNKOM

OCHRANA PROTI HMYZU

TECHNOLÓGIA


Inovatívne a profesionálne v každej oblasti!
 
Kontinuálny hospodársky vzostup podniku treba v prvom rade založiť na profesionálnej a systematickej výstavbe vnútorných štruktúr, priebehov pracovných procesov (plánovanie, výroba, logistika), na použití moderných technológií, pri dodržiavaní najprísnejších predpisov o bezpečnosti a kvalite, ako aj na vysokokvalifikovanom tíme.

TOPline stavebné prvky sa vyvinuli od svojich začiatkov, kde v popredí stáli kvalita a funkcia, k absolútnym produktom vysokých technológií (High Tech). Hospodárna optimalizácia, vysoká bezpečnosť a dizajn orientovaný na zákazníka sú pritom len niektoré body, ktoré vyžadujú komplexné myslenie a konanie.

Tesnenia sa pri TOPline nezvárajú. Zvarením gumových tesnení vzniká v kútovej oblasti stvrdnutie tesnenia, čím sa okná v tejto časti nezatvárajú optimálne. Vynechaním zvarového šva sa dosahuje nízka priechodná hodnota škáry. Okno musí zodpovedať všetkým požadovaným normám na tepelnú a zvukovú ochranu. Toto platí aj pre rozšírenia a spojovacie profily. Z tohto dôvodu sa rozšírenia armujú železom ( statická pevnosť) ale aj dodatočne utesňujú špeciálnou tesniacou páskou proti prepúšťaniu vzduchu.
Informácie O Nás|Naše Certifikáty|Cenová kalkulácia|Naše Referencie|Naša Ponuka|Kontaktné informácie

Všetky práva vyhradené 2007-2023 MARTICOSK, powered by ENABLE
tvorba web stránok enable tvorba web stránky webdizajn webdesign webdeveloping www.tvorbawebstranky.sk www.tvorbawebstranokenable.sk www.webdizajnenable.sk webdesignenable.sk www.tvorbastranokweb.sk www.enable.sk

NAJ.sk