informácie o nás

PLASTOVÉ OKNÁ

TECHNIKA

PLASTOVÉ OKNÁ S HLINÍKOVÝM OBKLADOM

TECHNIKA

HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVERE

TECHNOLÓGIA

FARBY

ŠTANDARDNÉ FARBY

PRIEČKY

KOVANIA

KĽUČKY

OCHRANA PRED SLNKOM

OCHRANA PROTI HMYZU

Spoločnosť Martico SK, s.r.o. sa zaoberá  dodávkou a montážou stavebných otvorových  výplní - okien, dverí, hliníkových systémov, posuvných systémov, fasád, svetlíkov, predeľovacích stien a zimných záhrad vrátane kompletného príslušenstva parapiet a tieniacej techniky- žalúzií, roliet a sietí proti hmyzu. Poskytujeme kompletný záručný a pozáručný servis okenných stavebných otvorov a kompletne technické poradenstvo.

 
Náklady na bývanie z roka na rok rastú a ceny energií stúpajú. Riešenie úspory energií je vždy náročné, niektoré ciele môžu byť vzájomne nezlučiteľné alebo sa takými môžu stať, ak sa na to nebude už v počiatočných štádiách projektu dávať zvláštny pozor.

 
Prvoradým cieľom našej spoločnosti je ponúknuť nášmu zákazníkovi kompletnú ponuku všetkých druhov okien, teda plastových, hliníkových a k tomu takisto kompletný balík doplnkov.

 
Výmena starých okien alebo kúpa nových okien je významná investícia, ktorá nás sprevádza niekoľko desaťročí, preto je naším záujmom Vám pri tomto výbere poradiť a vybrať, čo najlepšiu alternatívu, s ktorou budete spokojní aj po rokoch.

 

Ľubomír Martinec & Mgr.Tatiana Langová

a tím spoločnosti Martico Sk


Informácie O Nás|Naše Certifikáty|Cenová kalkulácia|Naše Referencie|Naša Ponuka|Kontaktné informácie

Všetky práva vyhradené 2007-2024 MARTICOSK, powered by ENABLE
tvorba web stránok enable tvorba web stránky webdizajn webdesign webdeveloping www.tvorbawebstranky.sk www.tvorbawebstranokenable.sk www.webdizajnenable.sk webdesignenable.sk www.tvorbastranokweb.sk www.enable.sk

NAJ.sk