PLASTOVÉ OKNÁ

TECHNIKA

PLASTOVÉ OKNÁ S HLINÍKOVÝM OBKLADOM

TECHNIKA

HLINÍKOVÉ VCHODOVÉ DVERE

TECHNOLÓGIA

FARBY

ŠTANDARDNÉ FARBY

PRIEČKY

KOVANIA

KĽUČKY

OCHRANA PRED SLNKOM

OCHRANA PROTI HMYZU

OCHRANA PRED SLNKOM


špičková ochrana pred slnkom

Ochrana proti slnku – rolety. TOPline garantuje pre Vás a Vaše interiérové predmety najlepšiu ochranu pred príliš veľkým množstvom slnka. Dodatočne reguluje tepelnú bilanciu, ľahko sa ošetruje a jednoducho obsluhuje. Pre každú špeciálnu požiadavku dáva tú správnu ochranu proti slnku vo všetkých tvaroch, farbách a veľkostiach.

Predokenné rolety sa vyrábajú s hladkým alebo so zaomietacím kastlíkom, čím sa charakter fasády novostavby nemení. Nadokenné rolety tvoria optimálny doplnok k pôvodným otvorom okien v starej zástavbe. Skriňa konštrukcie je vhodná najmä na renovácie.

Rozličné pohľadové plochy Kastlíky predokenných roliet s vodiacimi lištami môžu byť dodané s povrchovou úpravou v bielej farbe alebo vo farebnej škále podľa katalógu. Kastlíky nadokenných roliet môžu byť dodané v bielej farbe alebo podľa katalógu renolitových fólií.

Pastva pre oči Panciere roliet (lamely) pozostávajú z vypenených hliníkových lamiel, alebo z dutinkových plastových lamiel a sú k výberu v početných farbách. Pri ľahko vytiahnutých žalúziách sa otvoria medzi lamelami vetracie štrbiny. Premyslená technika (sústava pásov alebo šnúr, kľuka alebo motor) umožňuje jednoduchú obsluhu. 
Informácie O Nás|Naše Certifikáty|Cenová kalkulácia|Naše Referencie|Naša Ponuka|Kontaktné informácie

Všetky práva vyhradené 2007-2023 MARTICOSK, powered by ENABLE
tvorba web stránok enable tvorba web stránky webdizajn webdesign webdeveloping www.tvorbawebstranky.sk www.tvorbawebstranokenable.sk www.webdizajnenable.sk webdesignenable.sk www.tvorbastranokweb.sk www.enable.sk

NAJ.sk